Kariéra

Jsme rádi, že Vás zajímá náš portál práce a související příležitost stát se členem týmu ve společnosti BLECHA. Již více než 30 let působíme jako velkoobchod s hliníkem a dodáváme našim zákazníkům do více než 60 zemích světa. Naše produktové portfolio zahrnuje standardní a speciální profily, plotové systémy, tvarovky

a hliníkové plechy. S našimi přibližně 90 zaměstnanci klademe velký důraz na spokojenost zákazníků, nejvyšší kvalitu našich výrobků a prvotřídní servis ve všech oblastech. Na základě 30 let zkušeností v oboru jsme získali také mnohá ocenění.

Na osobnosti nám velice záleží – lidé utužují společnost.

Příjemné a moderní pracovní prostředí v rodinné firmě, přizpůsobené progresivním požadavkům je pro nás vždy velmi důležité. Zdraví, spokojenost a stálé pracovní místo  v naší mateřské a dceřiných společnostech jsou pro nás zvlášť důležité. Plošné hierarchie jsou součástí otevřené a rodinně orientované pracovní atmosféry.

Jsme si vědomi toho, že pouze spokojení zaměstnanci mohou poskytovat přínosné služby a přikládat velkou důležitost nabízení a vytváření vhodného prostředí. Světlé a velké kancelářské prostory, ergonomické pracovní pomůcky jsou jen malou částí toho, co našim zaměstnancům usnadňuje každý pracovní den.

Snažíme se také o personální politiku přátelskou k rodině, což je nutností, kvůli vysokému podílu zaměstnaných žen v naší společnosti. Pro vedení společnosti je zvláště důležité nabídnout matkám ve společnosti flexibilní pracovní dobu, přičemž jim ale neodepřát možnost kariérního postupu. Samozřejmě to platí i pro kolegy z týmu BLECHA.

Školení učňů je pro nás velmi důležité. Komplexní vyučení ve všech odděleních je pro nás samozřejmostí. Počínaje posledním ročníkem učňovského vzdělávání se zaměřujeme na osobní charakteristiku a schopnosti, abychom umožnili trvalé zaměstnání v požadovaném oddělení.

Udělejte si o nás obrázek sami!

Image-Video

Nabídka práce

Hledáte výzvu v globálně působící společnosti? Obohaťte náš tým! Klikněte na vypsané volné místo a dozvíte se více o nabídce inzerované pozice.

Obchodní referent/ka

Pracovní úvazek: plný
Místo výkonu práce: Edvarda Beneše 1079/5, 568 02 Svitavy

Náplň práce:

  • udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky (+ rozvoj Polsko)
  • denní aktivní komunikace se zákazníky (telefonický i písemný styk)
  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • zpracování poptávek, objednávek
  • návštěvy výstav / zákazníků
  • zpracování reklamací

Požadujeme:

  • dokončené SŠ (obchodní) vzdělání
  • dobrá znalost MS Office
  • připravenost pro zaškolení v mateřské firmě v Rakousku (ubytování  k dispozici, česky mluvící zaměstnanci ve firmě)
  • základní znalost německého nebo anglického jazyka (komunikace s mat. firmou v Rakousku)
  • znalost polštiny výhodou – komunikace s polskými zákazníky
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • nové pracovní zkušenosti a možnost růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaškolení v obchodních procesech a vlastním informačním systému
  • dobré a motivující platové ohodnocení
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké benefity - výlety, firemní aktivity
  • smlouva na dobu neurčitou

Motivační dopis s fotkou, životopis a vysvědčení/posudky zasílejte na: m.jaidler(at)blecha.at

Vaše výhody

  • možnosti interního a externího školení a dalšího vzdělávání
  • sídlo společnosti v klidné části Svitav nedaleko autobusového nádraží
  • přátelští kolegové a příjemné pracovní prostředí
  • firemní akce (firemní večírky, grilování, společné akce v Rakousku atd.)
  • firemní výlety a sportovní zážitky
  • zaměstnanecké benefity, dárkové poukazy apod.

Vzbudili jsme Váš zájem?

Zašlete nám žádost o místo s motivačním dopisem a patřičnými dokumenty výlučně e-mailem na adresu: p. Marcela Jaidler, E-Mail: M.Jaidler(at)blecha.at