Karrier

Örömmel vesszük, hogy felkereste álláskereső-oldalunkat így lehetőséget adva, hogy Ön is csapatunk tagja legyen! Már több mint 30 éve vagyunk jelen alumínium nagykereskedésként és szállítjuk termékeinket 60 országba. Termékeink között standard és speciális profilokat, fittingeket, lemezeket és kerítés elemeket is talál. A közel 90 kollégánkkal magas színvonalú szolgáltatásainkkal és termékeinkkel folyamatosan azon dolgozunk, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek. Nem hiába vagyunk jelen már több mint 30 éve az alumínium piacon és rendelkezünk számos kitüntetéssel.

Mert az egyén számít

Emberek. Stabilitás. Vállalat.

Mindig fontos volt számunkra, hogy egy családias hangulatú mégis modern és az elvárásoknak tökéletesen megfelelő légkört biztosítsunk dolgozóink számára. Az egészség, elégedettség és biztos munkahelyi légkör az anya- és leányvállalatok esetében is szívügyünk.

Tisztában vagyunk azzal, hogy csak elégedett dolgozókkal tudunk sikereket elérni, ezért nagy hangsúlyt fektetünk az ehhez szükséges és megfelelő könyezet kialakításához.

Világos és nagy irodahelyiségek, a dolgozók ergonómiai segítsége az irodától egészen a kiszállításig csak egy része azoknak amik megkönnyítik munkánkat.

Nagy létszámban nőket foglalkoztatunk, ami miatt szintén fontos hogy családbarát üzletpolitikát folytassunk. A cégvezetés számára is különösen fontos, hogy az anyáknak rugalmas és beilleszthető munkaidőt tudjunk biztosítani: ugyanakkor esélyük legyen a további munkahelyi sikerre és karrierre. Ez természetesen a BLECHA-csapat férfi kollégáira is érvényes.

Tanulóink képzésére szintén nagy hangsúlyt fektetünk. Minden részlegünket egybefoglaló oktatást biztosítunk. Az utolsó évben pedig a személyes tulajdonságoknak, egyénnek és képességeknek megfelelően kiválasztott részlegen mélyíthetik el tudásukat.

Készítsen egy képet rólunk!

Image videó

Betöltendő pozíciók

Kihívásokkal teli állásra vágyik egy nagyvállalatnál? Csatlakozzon csapatunkhoz! A betöltendő pozíciókra kattintva még több információ érhető el a jelenleg még nyitott állásokra vonatkozóan.

Èrtékesítői munkakör

teljes munkaidő
munkavégzés helye: HU-2423 Daruszentmiklós

Feladatkör

  • ügyfelekkel való rendszeres telefonos kapcsolattartás/ tanácsadás és kapcsolatfelvétel
  • ajánlatok és megrendelések feldolgozása
  • árképzés
  • reklamációk feldolgozása
  • az értékesítési vezetővel való kooperáció
  • kiállítások/ vásárok és ügyfelek látogatása

Elvárások

  • magyar nyelvismeret és/ vagy szlovák vagy horvát írásban és szóban egyaránt
  • kereskedelmi végzettség
  • pozitív kisugárzás
  • MS-Office ismeretek
  • problémammegoldó képesség és jó kommunikációs készség
  • csapatban való együttműkődés
  • problémamegoldó,- és jó tárgyalási készség
  • egyértelmű és pontos kifejezőkészség

Ajánlatunk

Egy jó hangulatú csapat, ahol saját értékesítési területet kapsz. Napi e-mailes és telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel valamint ajánlatok és rendelések kidolgozása. Időközönként cégek és kiállítások személyes meglátogatása.

Amit kínálunk

versenyképes, teljesítményarányos jövedelem, valamint számos egyéb juttatás.

Karbantartói munkakör

Feladatkör

általános karbantartói és szerelési munkálatok a cég területén
a cég területei:

  • iroda
  • raktár
  • tehergépkocsi park
  • külső területek
  • raktári munkákban való segítség

Elvárások

  • műszaki végzettség, rátermettség
  • B kategóriás jogosítvány, C kategória előnyt jelent
  • targoncavezetői engedély
  • megbízhatóság
  • jó fizikai erőnlét
  • önállóság
  • németnyelvtudás előny
  • rugalmasság és munka iránti elkötelezettség

Ajánlatunk

Egy jó hangulatú csapatban való munkavégzés. Változatos feladatok, felelősségteljes munkakör.

Előnyeink

  • nagy és világos irodaépület
  • ergonómikus munkaterület- az irodában és raktárban egyaránt
  • lehetőség intern és extern továbbképzésekre
  • cégen belüli egészségügyi hozzájárulás (torna, masszázs,orvosi vizsgálat, FC Blecha céges futballcsapat)
  • ásványvíz
  • dolgozói parkolóhelyek
  • meleg étkezésre való lehetőség
  • neunkircheni, nyugodt fekvésű székhely
  • havonta kiosztott élelmiszercsomag
  • tiszteletteljes munkahelyi légkör
  • barátságos kollégák és kellemes munkakörnyezet
  • lapos szervezeti struktúra
  • céges rendezvények (ünnepségek, grill-party, stb.)
  • céges kirándulások, sport rendezvények

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el részletes jelentkezésést hozzánk az alábbi e-mail címre: bewerbungen@blecha.at